WebMonter

Aplikacja dla montarzystów

Wykonaliśmy aplikację do zarządzania pracą grup montażowych. Aplikacja posiada interaktywny kalendarz, powiadomienia, raporty i wiele innych.

Kalendarz

Głównym elementem aplikacji jest interaktywny kalendarz, który organizuje pracę wszystkich grup montażowych. Montażyści po zalogowaniu się do aplikacji widzą zadania do nich przypisane.

Aplikacja pozwala ma zaimplementowany model ACL, co pozwala na sprawne zarządzanie użytkownikami. Ponadto mamy do dyspozycji system załączników, powiadomienia mailowe, wydruki o wiele innych.

Statystyki pracowników

Dzięki aplikacji administrator ma wgląd w rozbudowane statystyki pracy swoich pracowników, co pozwala mu jeszcze lepiej optymalizować ich wydajną pracę.

Cały system powstał o indywidualne wymagania klienta. Jeśli potrzebujesz aplikacji, która usprawni pracę Twojej firmy, pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze napisz do nas. Doradzimy i wybierzemy optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Czytelny dashboard

Dzięki intuicyjnym widgetom łątwo i sprawnie można śledzić bieżące prace. Znacznie usprawnia to procesy działania całej firmy.

Wyceń stronę internetową

Szybka wycena